top of page

חוויה

תמיד רציתם לשלב בין יום חוויה לילדים למזכרת תיעודית מדהימה.. אז הנה יש לכם הזדמנות!

אם חשבתם שבשביל תמונות יפות צריך מצלמה איכותית ועדשה בומבסטית..  אז זהו שאולי גם, אבל בעיקר מה שצריך זה ילדים מאושרים ומשתפי פעולה. אז איך עושים את זה? תיכף תקראו כמה טיפים שיש לי לתת לכם בעניין אבל חשוב שתדעו שכשבאים להצטלם אצלי מקבלים יום כייפי וחוויתי, הכירות אישית שלי עם הילדים, זרימה וכימייה, והכי חשוב סבלנות עד אין קץ בשביל שנקבל תוצאה מושלמת ויפהפייה. קחו נשימה, שקית סבלנות ויאללה יצאנו לדרך.

BE GOOD

אבל מה נלביש אותם? גינס עם וורוד? טוניקה לקטנה? או אולי בכלל חולצות ב'ז לכולם עם קשת ופונפון?!, אל תדאגו.. גם כאן אני עומדת לשירותכם. יום או יומיים לפני הצילומים ניצור איתכם קשר ונשתדל לייעץ ולהתאים ככל האפשר את הבגדים הנכונים לסגנון שאתם אוהבים. תוכלו לצלם לי את הבגדים ולקבל ייעוץ מכלי ראשון של אחת שכבר זכתה להלביש מספר לא מבוטל של ילדי חאלקה..

חסר לכם מכנס? אולי איזה כובע מותאם?! תמיד נוכל לבדוק אצלנו במלאי אם יש משהו שיוכל לעזור לכם.

אגב בגדים קבלו טיפ ראשון. חשוב מאוד בסטים משפחתיים שהבגדים יהיו באותם גוונים  שיהיה צבע מקשר בין כולם .. ועוד דבר חשוב שהנעליים לא יהיו משופשפות מקדימה .. רואים הכל בתמונות ;)

טיפ טופ

לילד המטופח

הגענו ליום הצילום. וואו איזה מדהים! זריחה, שקיעה, ים, נחל, חול, או בכל מקום שבחרתם להצטלם, שוב, קחו נשימה ותהנו מהרגע, תנו לי לקלוט את המומנט ולהבזיק ללא הרף..  אל תיבהלו מההבזקים הם לא נושכים😊

בנתיים קבלו כמה טיפים ממני איך להתארגן ליום הצילומים ...

 ליום הצילומים כדאי שהילד יהיה במיטבו ועם מצב רוח טוב, לכן חשוב שישן מוקדם ביום שלפני או אם הצילומים בצהריים אז שינוח בשעות הבוקר שיוכל לבוא רענן ומלא מרץ..

מומלץ מאוד שהילד יאכל משהו לפני הצילומים שלא יהיה רעב... (ילד רעב לא לומד ולא מצטלם..:)  לזמן הצילום אפשר להביא ממתק מסוים שהילד אוהב אני תמיד ממליצה על שוקולד ציפס לבן.. הוא קטן ולא מלכלך ..

אם יש איזה בובה או אביזר שהילד אוהב ומתחבר תביאו את זה איתכם.. זה יעזור הרבה. גם אם יש דברים מיוחדים שהוא אוהב כמו כדור או מכוניות או דובים וכאלה, תאמרו לי..  תמיד אפשר לחפש במלאי ההפתעות של חוה רחל..

אפשר להביא בקבוק קולה זכוכית הוא מצטלם מאוד יפה וגם כיף לילדים.. כמו כן גם בלוני הליום ילדים ממש אוהבים במיוחד בסוף להעיף לשמיים ;).

'פייעס' מהממים בעריכה מושלמת

סיימנו להצטלם.. היה מדהים ונחמד,

אם באתם להצטלם עם ילד החאלקה אל תברחו עדיין..  יש לי הפתעה מיוחדת בשבילו. לכו לספר אותו (אם אתם מחפשים סַפַר יש לי המלצה על מישהו ברמה גבוהה ורגיש במיוחד לילדי חאלקה - בביתר ) ולאחר התספורת תבואו אלי לשני תמונות עם התספורות החמודה והפאות המהממות..

מרוצים ב 100%

ביום יומיים שלאחר הצילום אני מעלה את התמונות לאתר מיוחד לבחירת תמונות ואם צריך עזרה בהתלבטות על תמונה כזו או אחרת אני תמיד זמינה בטלפון/ מייל/ וואצטפ/פייס) שימו לב! חשוב לי שהלקוחות יצאו מרוצים במאת האחוזים אז אל תהססו להעיר לי אם משהו צריך שיפור ואם יש דבר שניתן לשנות אז בשמחה.
חשוב לדעת שכל תמונה עוברת עריכה מוקפדת ברמה גבוהה. כדי שהתוצאה תהיה מושלמת ;)  

לאחר עריכת האלבום אשלח לכם את הקבצים לאישור והופ להדפסה.. חודש (פלוס מינוס) לאחר סיום בחירת התמונות כבר תחזיקו את האלבום ביד בהנאה מושלמת.
להתראות בשמחות ושמתמיד נזכור ליהנות מהרגע ולתעד אותו.
באהבה
חוה רחל

 

bottom of page